La Boutique Hotel Erken Rezervasyona Özel Paket

La Boutique Hotel işletmesinde yaza girmeden önceden rezervasyon yaparak ucuza kalma fırsatını kaçırmadan yakalamak gerekiyor.

La Boutique Hotel Erken Rezervasyona Özel Paket

La Boutique Hotel işletmesinde yaza girmeden önceden rezervasyon yaparak ucuza kalma fırsatını kaçırmadan yakalamak gerekiyor.

La Boutique Hotel Erken Rezervasyona Özel Paket
02 Kasım 2018 - 16:50 - Güncelleme: 07 Kasım 2018 - 12:39

Özellikle koşulsuz bir şekilde iptal ve iade yapan ünlü otel Antalya'nın en iyi otellerinden birisi olduğu için müşteri yoğunluğundan dolayı asla iptal ve iade durumunda insanları mağdur etmek istemiyor. Ayrıca erken rezervasyonun avantajlarından birisi olarak bilinen kredi kartına özel taksit seçeneklerinden faydalanmak istiyorsanız. La Boutique Hotel tam olarak sizler için biçilmiş kaftan olacaktır.

La Boutique Hotel ayrıcalıkları erken rezervasyonda bunlarla sınırlı kalmıyor. En iyi fiyat seçimini sunan otel işletmesi ayrıca güvenilir ödeme seçenekleri ile insanları tereddütte bırakmıyor. Ayrıca ödeme yaptıktan sonra oteli arayarak işlemleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bunu internetten yapmak istemeyen kişilere özel otelde ödeme fırsatı da La Boutique Hotel tarafından sunulmaktadır. Çoğu otel bu imkanı sizlere erken rezervasyon hizmetlerinde sunmazken La Boutique Hotel bunu sunmaktadır. Ayrıca bu rezervasyon paketine ek olarak diğer avantajlı paketleri de sizler için inceledik...

La Boutique Hotel Balayı Günlerine Özel Romantik Adres Oluyor

La Boutique Hotel yeni evli çiftlerin seçeceği en gözde otellerden birisidir. Muhteşem bir manzaraya sahip olan La Boutique Hotel içerisinde bu anı ölümsüzleştirmek için müşterilerine çeşitli seçenekler sunuyor. La Boutique Hotel balayı paketi içinde odaya özel süsleme, şarap, çerez tabağı ve meyve tabağı gibi seçenekleri yanında beyaz balıkta geçerli olan bir 'lik indirim seçeneği ve Massimo barda eğlenmeniz için bir 'lik indirim seçeneği de sunuluyor. Bu sayede çiftlerin balayı tercihlerinde maddi açıdan yüklerini azaltmayı da düşünen La Boutique Hotel oldukça iyi bir izlenim bırakıyor.

La Boutique Hotel Oda Seçenekleri Nasıldır?

La Boutique Hotel işletmesinde 3 adet oda seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; standart oda, deluxe oda ve juniorsuit olarak sıralanmaktadır. Standart odalar, 20 metre kareden oluşan bir alan içerisinde wifi, duş, çay/kahve, minibar, saç kurutma makinesi, laminant zemin ve dahi birçok seçeneği barındırırken manzara olarak kara manzarası bulundurur. Ancak delux ve juniorsuit seçeneklerinde deniz manzaralı odalar olarak belirlenmiştir. Delux odanın avantajları standart odayla gibi olsa da eşsiz manzarası paha biçilemez. Ancak juniorsuitlerin içinde çok farklı seçenekler yer almaktadır. Örneğin hidro masajlı küvet seçeneği ve king boy yatak seçeneği diğer odalarda yoktur. Ayrıca bir oturma grubuna da sahip olan juniorsuit 32 metre karedir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum