Liberty Hotel Lara Oteline Dair Her Şey

Damak tatlarına ayrı bir önem veren için özel gurmeler tarafından hazırlanmış olan liberty hotel lara menüleri harika lezzetler barındırıyor.

Liberty Hotel Lara Oteline Dair Her Şey

Damak tatlarına ayrı bir önem veren için özel gurmeler tarafından hazırlanmış olan liberty hotel lara menüleri harika lezzetler barındırıyor.

Liberty Hotel Lara Oteline Dair Her Şey
23 Ocak 2020 - 00:07 - Güncelleme: 24 Ocak 2020 - 02:11

Bellini adını taşıyan İtalyan restoranı ilk seçenekler içerisinde yer alıyor. Özellikle Akdeniz şaraplarına karşı özel bir ilgisi olan misafirler ek alternatifler arasında Marina Balık restoranını da tercih edebilirler. Bu lokantada da en taze ve özel tatları ile birlikte balık yemekleri hazırlanmaktadır. Deniz manzaralı olan bu restoranda hem hem en özel koşullarda hazırlanmış balık yemeklerinin hem de deniz manzarasının tadını çıkarmak mümkün. 650 kişilik alanı ile son derece büyük bir restoran olan Jasmine restoran ana mekan olarak hizmet veriyor. Sabah, öğle ve akşam olarak üzere üç ana öğünde açık büfe seçenekleri mevcuttur.

Yörük Çadırı ve Tuğra Türk Restoranları
Aktiviteleri kadar restoranlarındaki çeşitlilik ile de misafir ve müşteri memnuniyetini sağlayan liberty hotel lara Yörük Çadırı adını verdiği ek bir alanda da geleneksel Türk lezzetlerini hem yerli hem de yabancı misafirlerine arz ediyor. Ne olursa olsun Türk lezzetlerinden vazgeçmeyen kişiler için bu restoran 18:30 - 21:00 saat aralıklarında açık. Son olarak Tuğra Türk restoranları deneyimli ve uzman aşçıları ve servis elemanları ile birlikte hizmet vermektedir. Burada da artık bir gelenek haline gelmiş yemekler özgün ve ilgi çekici servisleri ile birlikte otel misafirlerine sunuluyor.

Liberty Hotel Lara Plaj ve Havuz Seçenekleri
Tertemiz denizi ve herkese ücretsiz olarak verilen şezlongları ile birlikte Hotel Lara plajları hem tekli hem de ailecek sürülecek olan keyifler için en ideal ortamı oluşturuyor. Yelkenli ve motorlu su sporlarına ilgi duyan misafirler için günlük olarak düzenlenen sportif aktiviteler de plajların içerisinde yer almaktadır. Havuz seçenekleri konusunda da zengin olan Hotel Lara'da toplamda beş çeşit havuz bulunuyor. Çocuklar için özel bir derinliğe sahip olan çocuk havuzlarının yanı sıra özellikle serin geçen havalarda da yüzmek isteyen misafirler için kapalı havuzlar da yer alıyor. Sessiz havuz ve büyük havuz seçenekleri de tamamen tercihe bağlı olarak misafirler tarafından değerlendirilebilir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum