TravelShop'tan 4 Milyarlık Euro'luk turizm etkinliği

4 milyar Euro’ya yakın organizasyon bütçesine sahip olan dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde buluşuyor.

TravelShop'tan 4 Milyarlık Euro'luk turizm etkinliği

4 milyar Euro’ya yakın organizasyon bütçesine sahip olan dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde buluşuyor.

TravelShop'tan 4 Milyarlık Euro'luk turizm etkinliği
09 Nisan 2019 - 13:55 - Güncelleme: 09 Nisan 2019 - 14:28
Reklam

Daha önce dünyanın birçok farklı ülkesinde Workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi Turizm firmalarını 13-16 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren  “ Cratos Hotel’de” bir araya getiriyor.

Travel Shop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender’ın organizasyon ile ilgili yaptığı değerlendirmeleri paylaşıyoruz.

“Geliştirdiğimiz akıllı yazılım sayesinde an itibariyle, toplamda 4 milyar Euro’luk bütçeli Turizm organizasyon firmaları sisteme kaydedildi.

Şu ana kadar kaydolunan firmaların bugüne kadar yapmış olduğu etkinlik sayısı 5138. Etkinliklere katılan kişi sayısı ise 5.322.600. Bu etkinliklerde harcanan meblağın kişi başı ortalamasıysa 700 Euro’yu buluyor. Bu etkinlikler 127 ayrı ülkede, 1855 Tur Operatörü tarafından düzenleniyor.En iyi tur operatörlerinden 200 tanesi, uçak biletleri de temin edilerek Kuzey Kıbrıs’a getirilecek.

BU ETKİNLİĞE KİMLER KATILABİLİR?

Oteller, Seyahat Acenteleri, Düğün Planlayıcıları, Ses Sitemi Firmaları, Süslemeciler, Transfer Firmaları, Turizm Sivil Toplum Kuruluşları gibi tüm turizm firmaları 14 Mayıs’ta düzenleyeceğimiz etkinliğimizde bir masa alarak yer alabilir.Etkinlik öncesinde dilediği firmalardan dilediği saatlerde randevu alıp Workshop esnasında görüşme yapabilir .

Hatta tüm tanıtım materyalleri sisteme üyelik sonrasında tanıtımlarını yapıp sistem içerisinde diğer Tur Operatörleriyle yazışma yapabilirler.

SPONSORLUKLAR ALIYOR MUSUNUZ?

Türkiye’deki turizm firmalarının bu etkinlikten daha çok faydalanıp daha iyi reklam yapabilmesi için çok uygun fiyatlar kapsamında çeşitli sponsorluklarımız mevcut. Bunların başında Yaka Kartı, Akşam Yemeği ve hediyelik eşyalar gibi herkesin bütçesine hitap edebilecek birçok farklı seçenek bulunmakta.
Sponsorluk detaylarımız hakkında bilgi almak için TIKLAYINIZ.

TÜRKİYE’DE FİRMALAR SİSTEMİNİZE NASIL KAYIT OLUP RANDEVU ALABİLİRLER?

Firmalar, bizimle turkey@workshoptravelshop.com adresinden iletişime geçip  sistemimize kayıt olarak  tüm tur operatörlerini görebilir, randevu takvimindeki müsaitliğe göre randevu talep edebilir veya randevu alabilirler. Hatta talepleri de varsa talep dahi alıp bağlantı kurabilirler.

BU ETKİNLİĞİNİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?

Bugüne kadar yapılan etkinliklerin hepsinin çok değerli olduğunu biliyoruz.Ama,  bu etkinliğin farkı 4 Milyar Euro’ya yakın bütçeli firmaların sistemimize kayıt olup Kuzey Kıbrıs’a geliyor olması ve daha kaliteli Hosted Buyer’ların gelmesi. 

TURİZM FİRMALARINA MESAJINIZ NEDİR?

Yapmış olduğumuz sistem dünyada liderlik özelliği taşıyan bir sistem olup an itibariyle 4 milyar Euro’ya yakın ciro yapmış firmalar sistemimize kayıtlı. Bunun için Turizm Sivil Toplum kuruluşlarını, Turizm firmalarını bu etkinliğimizde yer almaya davet ediyor ve bunun çok faydalı olacağını düşünerek katılmalarını öneriyoruz.

Yapmış olduğumuz bu etkinliğin benzerinin yurtdışındaki katılım bedeli 10 ila 15.000 Dolar arasında.

Biz ise çok cüzi bir rakamlar dahilinde turizm firmalarını dünya ile buluşturuyoruz. Ümit ediyorum ki ; Türkiye’deki tüm turizm firmaları duyarlılık gösterip etkinliğimizden yararlanacaktır.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum