Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın !

Erken rezervasyon kampanyaları hakkında her şey. Sizler için araştırdık. Erken rezervasyon nedir ? Avantajları nelerdir ? Hangi Erken Rezervasyon kampanyalarından yararlanmalı?

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın !

Erken rezervasyon kampanyaları hakkında her şey. Sizler için araştırdık. Erken rezervasyon nedir ? Avantajları nelerdir ? Hangi Erken Rezervasyon kampanyalarından yararlanmalı?

Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın !
09 Ocak 2020 - 11:37 - Güncelleme: 09 Ocak 2020 - 17:09

"Türkler niçin ucuza tatil yapamıyor?" hemen hemen Türkiye`deki herkesin cevabını aradığı soru bu. 

Özellikle Türk tatilciler yabancı turistler gibi ucuza tatil yapamamaktan şikayet etmekteler. Ülkemizde Türk tatilciler yabancı turistlerin ödedikleri  fiyatlardan daha pahalıya tatil yapmaktalar.
 

Bunun nedenlerinin başında tatil severlerin planlamalarını genellikle son dakikaya bırakmaları gelmektedir.Yine düzenlenen Erken Rezervasyon kampanyalarından yeterli verimin alınamaması da bu etkenlerin arasındadır.

Tatil planları geciktikçe otel fiyatları da doluluklar ile orantılı olarak bir o kadar artmaktadır.Son dönemlerde Türkiye’de de erken rezervasyon uygulamaları  gittikçe önem kazanmaktadır.

Hem otellerin forecast doluluklarının artması hem de tatilcilerin ucuza tatil yapabilmesi için büyük avantaj oluşturan erken rezervasyon kampanyalarının cazibesi  her geçen gün artmakta ve erken rezervasyon kampanyası düzenleyen seyahat acentelerinin sayısı artmaktadır.

Tatilciler için birçok avantaj sunan Erken Rezervasyon kampanyaları ile çok daha ucuza tatil alınabilmekte dolayısı ile uçak biletleri daha ucuza gelmektedir.

Peki hangi erken rezervasyon kampanyaları tercih edilmeli?  Sizler için erken rezervasyon uzmanı seyahat acentelerini araştırdık.

20 yılı aşan tecrübe ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan kaliteli hizmet anlayışı ile iç pazarın lider seyahat acentası TatilBudur.com yüzde elliye varan erken rezervasyon indirimleri ile Türk tatilcileri ucuz tatil ile buluşturuyor.

Yurtiçinde ve Kıbrıs’ta binlerce otelde tatilcilere en uygun fiyat ile tatil imkanı sunan TatilBudur.com erken rezervasyon kampanyası ile tatil planlaması yapan tüketicilere %50’ye varan indirim sağlanıyor.


Kampanya kapsamında tüketiciler tatillerini  tüm kredi kartlarına taksit imkanlarıı ile alabilmekte ve 72 saat öncesine kadar koşulsuz olarak iptal edebilmekteler. Üstelik TatilBudur.com güvencesi ve kalitesi ile.

TatilBudur.com otel rezervasyonları başta olmak üzere yurt içi ve yurtdışı turlar,kültür turları,kayak turları,gemi seyahatleri,mavi yolculuk turları,iç ve dış hat uçak bilet işlemleri, fuar organizasyonları,şirket ve birlik organizasyonları,kültür, sanat, eğlence ve benzer etkinlik organizasyonları, vize hizmetleri alanlarında çok geniş bir çerçevede hizmet sunuyor.

Kalite,güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetine dayanan hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunan firma turizm alanında profesyonel çözüm ortağınız. 

Tatilbudur.com ile sizde erken rezervasyon fırsatını kaçırmayın !

YORUMLAR

  • 0 Yorum