Uzak Doğu Turlarını tatil planlarınıza eklemelisiniz

Kış mevsiminin soğuk havasından sıcak iklimlere kendinizi bırakmayı istiyorsanız Jolly’nin“Uzak Doğu Turları”nı tatil planlarınız arasına mutlaka almalısınız.

Uzak Doğu Turlarını tatil planlarınıza eklemelisiniz

Kış mevsiminin soğuk havasından sıcak iklimlere kendinizi bırakmayı istiyorsanız Jolly’nin“Uzak Doğu Turları”nı tatil planlarınız arasına mutlaka almalısınız.

Uzak Doğu Turlarını tatil planlarınıza eklemelisiniz
31 Ocak 2019 - 16:42

Ayrıca Uzak Doğu Turları’na kış mevsiminde gitme olanağınız yoksa alternatif tarih seçeneklerine göz atabilir, yerinizi ayırtabilirsiniz. Tatil severlerin Uzak Doğu’nun gizemli güzelliklerine tanıklık edebilmeleri için ajandalarında yer ayırmaları gerekiyor. Vize derdiyle uğraşmadan gidilecek bu turda maceralı yolculuğa hazır olun.

Peki, Phuket’ten Pattaya’ya kadar seyahat tutkunlarını hangi coğrafyada hangi güzellikler karşılayacak?

Phuket’te ilk rota birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong Adaları olacak. Koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaraları siz tatil severleri bekliyor. Ardından ünlü belgesel kanallarının çekim yapmaya doyamadığı ve gezginlerin özel kanolarla gezeceği James Bond Adası’nda meşhur kayayı ve sahili görecek, alışveriş yapabileceksiniz. Tay kültürünün masalsı bir dille anlatıldığı muhteşem bir gösteri, göz alıcı güzellikleri ile PhiPhi Don ve PhiPehi Ley Mercan Adaları’nı ziyaret edeceksiniz.

Bangkok’ta tatil severleri Buddha heykelleri, Kraliyet Tapınağı WatPho, WatTraimit Tapınağı, Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası karşılıyor olacak. Bangkok’a gelmiş iken en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz Pat Pong gece pazarına geçilecek. Tatil severleri Hindistan Cevizi, tarihi kanalları ve çevresini saran nefes kesici tapınaklarıyla olduğu kadar eğlence mekanlarıyla da ünlü kanallar karşılıyor olacak.

Singapur’da balık lokanları ve barların çevrelemiş olduğu Singapur Nehri’nde doyumsuz bir gezi ve tatil severlerin kendilerini vahşi bir ortamda hissedeceği kadar özel canlılarla dolu Gece Safarisi, doğal güzellikleri ile olduğu kadar eğlencenin ritmiyle ünlü Sentosa Adası, gezginlerin kendilerini Çin’de hissedebileceği kadar iddialı Çin Mahallesi, en renkli deneyimlerden birinin yaşanabileceği Song of the Show, ünlü filmerinmekanı Universal Stüdyoları; deneyimlenecek güzelliklerden sadece birkaçı.

Bali’de yapmadan dönmemeniz gerekenler listesinde ilk olarak Jimbaran Köyü’ndeki deniz mahsulleri yer alıyor. Hint Okyanusu’ndan sofranıza gelen taze lezzetler durağı Jimbaran Köyü, Bali’nin restoranlarıyla ünlü bölgelerinin başında geliyor. Özellikle kumsala atılmış tahta masalarda güneşin batışını izlerken yiyeceğiniz akşam yemeğinin tadını başka yerde bulamayacaksınız.

Pattaya’da kış mevsiminin soğuk havasından bir süreliğine uzaklaştığınız bu kış tatilinde belgesellere konu olan Yüzen Çarşı ve Timsah Çiftliği’ni görebilecek ve timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izleyecek, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi gezeceksiniz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektirip, filleri elinizle besleyebilecek ve bahçedeki çeşitli Uzak Doğu’ya has canlıları görebileceksiniz. Ardından Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan NongNooch Tropikal Bahçe turuna katılacak ve Tay kültürünü yakından tanıyacağınız bir kültürel şov izleyeceksiniz.

Hem farklı deneyimlere tanıklı edeceğiniz hem de kendinizi yeniden bulacağınız bu tur 5 gece ve üzeri sürecek. Vizesiz olarak gerçekleştirebileceğiniz bu turla randevulaşmanız gereken en yakın tarih ise 10 Şubat 2019. Alternatif tarih seçenekleri de bulunan bu turun başlangıç fiyatı ise 549 euro olarak belirlendi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum