Reklam

WoxxTravel 3500 otel 1200'ün üzerinde tatil destinasyonu sunacak !

WoxxTravel’ın yeni Genel Müdürü Mehran Tenümend, WoxxGroup oluşumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tenümend, WoxxGroup’un alt markalarına da değinerek Woxx Media ve WoxxTravel’ın turizm sektörü için güçlü bir orkestra oluşturacağının da altını çizdi.

WoxxTravel 3500 otel 1200'ün üzerinde tatil destinasyonu sunacak !

WoxxTravel’ın yeni Genel Müdürü Mehran Tenümend, WoxxGroup oluşumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Tenümend, WoxxGroup’un alt markalarına da değinerek Woxx Media ve WoxxTravel’ın turizm sektörü için güçlü bir orkestra oluşturacağının da altını çizdi.

WoxxTravel 3500 otel 1200'ün üzerinde tatil destinasyonu sunacak !
26 Kasım 2021 - 08:42

2019 yılında İbrahim Ada ve Tolga Yılmaz tarafından kurulan Woxx Travel ile ilgili gelişmeleri HaberTurizm ekibiyle paylaşan Tenümend, WoxxTravel’ın bugün istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdüren bir firma olduğunu ve 2022 yılı turizm sezonuna misafirlerini farklı fiyat alternatifleri ile kolay seçenekler ve yönlendirmeler sunan bir web sitesi hazırladıklarını dile getirdi.
 
SİZİ TANIYABİLİR MİYİZ?
 
1995 yılında Antalya serüvenim başladı.Akdeniz Üniversitesi Klasik Arkeoloji bölümü mezunuyum. Bir kız çocuğu babasıyım. Öğrencilik dönemimin ilk yılları itibari ile turizm sektöründe acentecilik alanında otel rehberliği ile ilk tecrübelerime başlayarak yıllar içerisindede farklı pozisyonlarda çalıştım. 
 
WOXX TRAVEL OLUŞUMUNU ANLATABİLİR MİSİNİZ?
 
Öncelikle sizlere WoxxGroup‘tan bahsetmek isterim. WoxxGroup; İbrahim Ada ve Tolga Yılmaz tarafından 2019 yılında kurulmuş bir firmadır.Ben de yaklaşık bir ay önce bu dinamik aileye katılmış durumdayım.Grup oluşumumuz My Time Global ve Woxx Travel firmalarımızdan gelen müşteri isteklerinin değerlendirilmesi sonucu piyasadaki talebe karşılık verebilmek ve temsilcisi olduğumuz müşterilerimizin isteklerini yerine getirebilmek amacıyla doğal bir süreç sonucunda ortaya çıktı.WoxxGroup ve WoxxGroup'a ait tüm markalarımızın birincil amacı müşterilerine hizmet verdiği tüm sektörlerde "en iyi, en verimli, en uygun ve zamanında" hizmet ile buluşturmaktır.

WoxxGroup çatı markasının altında Woxx Travel, Woxx Media, WoxxTech, Woxx Blue, WoxxYachting, Woxx Academy ve WoxxHealth olarak markalarımızı güçlü bir şekilde konumlandırdık. Woxx Travel ve Woxx Mediada bu çatının altında amiral şirketler olarak yer almaktadır.Woxx Travel; WoxxGroup çatısı altında online tatil, tur ve otel portalıdır. Woxx Travel çatısı altında 3500 otel, 1200 üzerinde tatil destinasyonu ve özel turlar bulabilirsiniz.Kullanıcılarına farklı deneyimler ile,tatilin en özelleşmiş, en uygun fiyatlı ve en güvenli halini sunmaya çalışmaktayız. Sitemiz özelleştirilmiş ara yüzü tasarımı ile aradığınızı hemen bulmanızı, gitmek istediğiniz destinasyonlarınızın en kolay haliyle ulaşabilir olmasını sağlamaktadır.

WoxxTech yapılanmamız ile aynı zamanda teknoloji firması olduğumuzu belirtmek isterim. Teknokent onaylı ve lisanslı Asisia’daçağrı merkezi otomasyonumuz mevcuttur. Asisiaşu an sektörün lideri olmayı başarmış,birçok önemli iştiraklerimiz tarafından kullanılan çağrı merkezi otomasyonudur. Bu anlamda da otellere çok verimli hizmetler sağlamaktayız.
 
SEKTÖRDE SEVİLEN BİRİ OLMANIZ WOXX TRAVEL’A NE TÜR AVANTAJLAR SAĞLAYACAK?
 
Yaklaşık 20 yılı aşkın turizm tecrübeme paralel sektörde çok önemli paydaşlar tanışma fırsatım oldu. Bu anlamda işimden ve tecrübelerimden son derece memnunum.Buna bağlı olarak da işimi çok severek icra etmekteyim. WoxxTravel’a dahil olduğum bu süreç içerisinde sahip olduğum sorumluluğun farkındayım. Elimizden gelen gayreti ve verimliliği tecrübelerime paralel bu dinamik yapı içerisinde göstermekten çok memnun olacağım. Samimi ve içten olmaya, yaptığımız iş ile ilgili doğru bilgileri vermeye iş hayatımda her zaman özen gösterdim. Sadece tek taraflı değil, çift taraflı memnuniyeti yaratmak adına ticari faaliyette bulunacağım iştirakler ile ilişkileri kuvvetlendirmek ve etik normlar içerisinde bu ticari faaliyetleri belirli bir noktaya taşımak her zaman benim en önemli ilkelerimden bir tanesi olmuştur.
 
“GÜÇLÜ VE DİNAMİK BİR EKİBİMİZ VAR!”
 
WOXX TRAVEL’IN DİJİTAL AĞINDA NE TÜR DEĞİŞİKLİKLER BİZLERİ BEKLİYOR? WOXX MEDİA BU OLUŞUMUN NE KADAR İÇERİSİNDE?
 
WoxxTravel‘da bizlerin en önemli hedefi  2025 yılına kadar sektörün lider firmaları arasında yer almaktır. Bu vizyon ile hareket ediyoruz. Sayfaların güncellenmesi, geliştirilmesi ve yeni içeriklerin oluşturulması anlamında elimiz oldukça kuvvetli. Aynı zamanda Woxx Media adı altında çalışan ekibimiz oldukça kreatif işlere imza atmaktalar. Woxx Travel ile en büyük amacımız kullanıcı dostu bir site yaratmak ve kısa adımlarla son noktaya doğru fiyatlar ile müşterinin sonuca ulaşmasını sağlamaktır. 3200 adet otel bünyemizde bulunacak. 1200 adet destinasyon ve 280 adete yakın da paket içerikleri ile birlikte birtakım adımlar atmayı planlıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık ve site için son testlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bu alanda en büyükhedefimizWoxxTravel’ın kullanıcı dostu olması, teknolojik yapıda olması, mobile uyumluluğunun pratik en üst seviyede olması, ürün / fiyat kalitesini de beklentiyi karşılaması olacaktır . WoxxMedia’nın bizim bünyemizde yer alması WoxxTravel’ıson derece kuvvetlendirmektedir. Firmamızda çalışan ekiplerimizce projelendirilen prodüksiyon, ajans hizmetleri  ve dijital pazarlama  alanlarında çağdaş içeriklerin oluşturulması WoxxTravel’a çok ciddi avantajlar  kazandırmaktadır. Yeni teknolojilere adapte olabilmek ve yeni projeleri geliştirebilmek bizler için son derece önemli. Woxx Travel ve WoxxMedia’yı birleştirdiğimiz zaman elimizde çok güçlü bir orkestra çıkmaktadır.


 
“2022 Yılında Pandeminin Etkisinin Azalacağını Ön Görüyorum!” 
 
PANDEMİ VE ORMAN YANGINLARI SONRASINDA WOXX TRAVEL’I 2022 SEZONUNDA NELER BEKLİYOR?
 
Geçtiğimiz iki yıl gerçekten oldukça zordu. Birçok firma ve sektör zor günler geçirdi. Turizm tarafından bakılacak olursa otel ve acentelerde rezervasyon iptalleri yaşandı. Pandemi ve yaşanan doğa olayları sektörümüzü ne yazık ki olumsuz etkiledi. Ancak dirençli bir sektör olduğumuz için profesyoneller bu süreci minimum zarar ile atlatabilmek adına oldukça fazla gayret gösterdiler. 2020 yazına göre 2021 yazında daha iyi bir süreç yaşadık. İç pazar Satışları bölgemize bu anlamda yeni bir soluk getirdi. İç Pazar dengelerine bakıldığında bölge çanağımızda İç Pazarın da önemli bir aktör olduğunu ve önümüzdeki sezonlarda da bu  önemin etkisini kaybetmeden devam edeceğini görmekteyiz. 2022 yazı için ciddi bir beklentinin olduğunun farkındayım genel görüşler profesyonellerce bu şekilde. Ben pandeminin etkisinin azalacağını ön görüyorum. Ancak planlama adımlarında biraz daha temkinli olunması gerektiğini düşünmekteyim.Daha iyi bir sezon geliyor ancak son dakikada neler gelişecek göreceğiz.
 
REKABETİN OLDUKÇA FAZLA YOĞUN OLDUĞU ACENTECİLİK SEKTÖRÜNDE WOXX TRAVEL İÇİN HEDEFLERİNİZ NELERDİR?
 
Rekabetin ağırlıklı olarak fiyat üzerinden olduğu görülmektedir. Ancak kullanıcı dostu olmak,sayfa üzerinde trendlere uygun menü seçeneklerini kullanıcılara sunmak ve zengin ürün içerikleri ile sepetin oluşmasını sağlamak oldukça önemli. WoxxTravel’ı farklı kılan diğer dallarımızdan bir tanesi ise; portalımızürünlerinin içeriklerine de son derece önem veren bir markadır. Bu durum ile ilgili ekiplerimiz mevcut. Ciddi bir analiz içerisindeyiz. Hem görsel hem de içerik ile bunları son kullanıcıya sergilemek istiyoruz. Bizim için en önemli olgu ticari faaliyette bulunduğumuz otelleriön plana çıkaran ve rakiplerinden farklı kılan hizmetlerini profesyonel içerik çalışmaları ile yönlendirerek oluşturulması ve son kullanıcıya sergilenmesidir. Teknolojik alt yapınındigitalmarketing faaliyetlerinin yanında bu içerik çalışmalarının organik satışlara da çok olumlu etkileyeceğinin de bilincindeyiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum