Yutdışında Düğünü Adresi: VERAEVENT

İtalya'da VIP tur hizmetinin yanı sıra organizasyon işine de yönelen VeraEvent, yıllardır çiftlerin heyecanına ortak oluyor ve onlar için en iyisini yapmaya çalışıyor.

Yutdışında Düğünü Adresi: VERAEVENT

İtalya'da VIP tur hizmetinin yanı sıra organizasyon işine de yönelen VeraEvent, yıllardır çiftlerin heyecanına ortak oluyor ve onlar için en iyisini yapmaya çalışıyor.

Yutdışında Düğünü Adresi: VERAEVENT
08 Aralık 2018 - 18:08

İtalya’da VIP tur organizasyonu yaptığı yıllarda düğün organizasyonu için talep aldıklarını belirten VeraEvent’in kurucusu Mehmet Kulak, kendine güvenip düğün organizasyonu işine yönelmiş. Organizasyonun yapılacağı ülkeyi tanımanın ve misafirlerine tanıtabilmenin organizasyon ile bir bütün olduğunu düşünen Mehmet Kulak, yaptığı düğün organizasyonlarında her şeyle kendisinin ilgilendiğini ve her şeyin onun onayından geçtiğini anlatıyor.
 
Birçok iş adamı ve ünlü isimlerin düğünlerini de organize eden VeraEvent firması, dört kişilik ana tasarım ekibiyle organizasyonun temel hatlarını ortaya koysa da organizasyon günü 20-30 kişilik bir ekiple çalışıyor.
 
Düğün organizatörünü seçerken öncelikle karşılıklı anlaşmanın çok önemli olduğunu vurgulayan VeraEvent organizatörleri, aynı dili konuşmanın her iki taraf için de çok önemli olduğunu söylüyor. Evlenecek olan çiftin, minimum üç ay öncesinden firmayla irtibata geçmesi gerekiyor. Mehmet Kulak “Ne kadar erken gelinirse, konsepti hayata geçirmek için daha çok zamanımız ve imkanımız oluyor. Her şeyi son dakikaya bırakmamak, içlerine sinen, güvenilen bir organizatörle çalışmak ve çiftlerin düğün organizasyonunda ne istediğini bilmesi elbette mükemmel düğün için çok önemli ayrıntılardır.” diyor.


 
Yurtdışındaki düğün organizasyonları müşterilerin taleplerine göre şekillendiğini ve düğün organizasyonu yurtdışında olacağı için çiftlerin çoğu zaman endişeli olduğunu belirten Mehmet Kulak sözlerine şu şekilde devam ediyor, “Düğün günü herkes için çok önemli bir gün, özellikle gelinler için çok özel bir gün. Genellikle gelinlerimiz  o gün çok duygusal oluyor. Gelinleri o duygusal havadan çıkarmak için telkin ettiğimiz zamanlar çok olmuştur.”
 
VeraEvent’e göre en ideal düğün ayları ülkeye ve şehre göre değişmekle birlikte; eylül, ekim, nisan ve mayıs ayları düğün için daha uygundur… Yaz aylarının çok sıcak geçmesinden dolayı düğün organizasyonu için en ideal aylar bahar ayları olarak takvimdeki yerini alıyor.
 
Hayalinizdeki yurtdışı düğününü gerçekleştirmek için yurtdışında düğünün adresi: http://www.veraevent.com/
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum