Air Arabia uçuş ağını genişletiyor.

Air Arabia, Sharjah ve Kuala Lumpur arasındaki doğrudan uçuşları başlattı.

Air Arabia uçuş ağını genişletiyor.

Air Arabia, Sharjah ve Kuala Lumpur arasındaki doğrudan uçuşları başlattı.

Air Arabia uçuş ağını genişletiyor.
04 Temmuz 2019 - 23:59
Reklam

Air Arabia, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’nın ilk ve en büyük düşük maliyetli havayolu şirketi (LCC), 1 Temmuz 2019’da, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur ve Sharjah arasında doğrudan uçuşlar başlattığını duyurdu.

Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri Sharjah Uluslararası Havalimanı'ndan saat 15: 55'te kalkan uçak, Kuala Lumpur’a, 02:25 yerel saatte; Kuala Lumpur'dan 03:35 yerel saatte kalkan uçak ise Sharjah’ya 06: 50 yerel saatinde varmaktadır.

Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Sharjah Uluslararası Havalimanı'dan 21: 20'de kalkan uçak, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanına saat 08: 50 yerel saatte; dönüş Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı'ndan saat 09:55’te kalkan uçak ise 13: 10'da Sharjah'ya varmaktadır. 

Air Arabia Grup İcra Kurulu Başkanı Adel Al Ali, “Kuala Lumpur’u global ağımıza eklediğimiz için mutluyuz.

Bu güzel şehir ile Malezya ve BAE arasındaki turizm ve ticaret bağlarının güçleneceğine inanıyoruz. ”
Asya'nın sunduğu her şeyi tek bir kentte yaşayabileceğiniz  Kuala Lumpur, bugün modern Güneydoğu Asya'daki en yüksek gökdelenlerin egemen olduğu metropol olmasına rağmen, olağanüstü kültürel çeşitlilik de sunmaktadır.  

Air Arabia, Türkiye'de Sabiha Gökçen çıkışlı gerçekleştirdiği operasyonlar ile Sharjah bağlantılı Kuala Lumpur’a yeni bir alternatif yaratmaktadır.   

Air Arabia, dünya genelinde 155'den fazla rotaya uçuş gerçekleştirmektedir. Daha fazla bilgi için www.airarabia.com veya Türkiye ofisi 0212 2415184’den iletişime geçebilirsiniz.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam