New Park Ankara'nın TSE Sağlık Belgeli İlk Oteli !

Türkiye’nin en iyi şehir otelleri arasında gösterilen ve Ankara’nın en iyi otelleri arasında hizmet kalitesi ile fark yaratan New Park Hotel, Covid 19 kapsamında verilen GÜVENLİ OTEL SERTİFİKASINI Türk Standartları Enstitüsü’nden alan Türkiye'nin ilk şehir oteli oldu.

New Park Ankara'nın TSE Sağlık Belgeli İlk Oteli !

Türkiye’nin en iyi şehir otelleri arasında gösterilen ve Ankara’nın en iyi otelleri arasında hizmet kalitesi ile fark yaratan New Park Hotel, Covid 19 kapsamında verilen GÜVENLİ OTEL SERTİFİKASINI Türk Standartları Enstitüsü’nden alan Türkiye'nin ilk şehir oteli oldu.

New Park Ankara'nın TSE Sağlık Belgeli İlk Oteli !
06 Haziran 2020 - 11:25 - Güncelleme: 06 Haziran 2020 - 12:32
Reklam

New Park Hotel Ankara’da ayrıca tüm personel Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın tavsiye ettiği eğitimleri tamamladı.Tesiste sosyal mesafe kuralı başta olmak üzere Sağlık ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan güvenlik ve temizlik tavsiyelerine tavizsiz uyuluyor.

New Park Ankara’nın başarıları ile adından sıkça söz ettiren deneyimli Genel Müdürü Gökhan Esengil yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı:

Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan ''Konaklama  Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi  Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme  Kriterleri'' kapsamında istenen koşulları  yerine getirerek Türkiye’nin ve Ankara’nın ilk sağlık belgeli oteli olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Bugünden sonra misafirlerimizin sağlığına daha çok önem verecek, tüm hijyen kurallarına uyacak ve  her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli ekimiz ile koşulsuz misafir memnuniyeti çerçevesinde kaliteli ve sağlıklı otelcilik hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Güvenli otel sertifikasını almak için oldukça zor olan koşulların sağlanmasında yoğun çaba harcayan ve hijyeni bir kültür olarak hayatlarının merkezine alarak misafirlerimizin sağlığını koruyan tüm otel çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.


 

New Park Ankara Hakkında:
New Park Hotel Ankara, iş merkezlerine, hastanelere, bakanlıklara, resmi kurum ve kuruluşlara, derneklere, alış veriş merkezlerine ve müzelere yakınlığı ve merkezi konumu ile misafirlerine her yere kolay ulaşım avantajı sunuyor.

Modern mimarisi, şık dekorasyonu ve konforlu odaları ile eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatan New Park Hotel Ankara’nın en çok tercih edilen otelleri arasında yer alıyor.

New Park Otel Ankara’da, misafirlerin gereksinimlerini karşılayacak tüm aksesuarlarla donatılan ve şık mobilyalarla dizayn edilen odalar misafirlerin rahat  ve huzurlu bir konaklama geçirmesi için tasarlandı.
Otelde aynı zamanda iş toplantıları, konferanslar, davetler, düğün ve balo gibi organizasyonların düzenlenebileceği son teknoloji araç gereçler ile donatılmış toplantı ve balo salonları bulunuyor.Stres atarak rahatlayabileceğiniz,yenilenip tazelenebileceğiniz SPA uygulamaları ile alanında ün yapmış olan ARI SPA yine New Park Hotel bünyesinde faaliyet gösteriyor.Daha önce Türk turizminde Bera Ankara olarak uzun yıllar başarı ile hizmet sunan New Park Ankara’da misafirler, Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyimleyebilir,Park Restaurant'ın modern ve sıcak atmosferinde zengin kahvaltı büfesi ile güne başlayabilir, kahvelerini 'lounge' konforunda yudumlayabilir, öğle ve akşam yemeklerini zengin a la carte menüden seçtikleri eşsiz lezzetler ile unutulmaz kılabilirler.

Sizde sağlığınıza önem veriyor ve konforlu bir otelde rahat huzurlu bir konaklama deneyimi yaşamak istiyorsanız, mimarisi ve şık dekorasyonu ile göz dolduran, konforlu odaları ve güler yüzlü personeli ile önce misafir memnuniyeti anlayışınını benimseyen Ankara’nın ilk sağlık belgeli oteli New Park Hotel Ankara’yı tercih etmelisiniz !

YORUMLAR

  • 0 Yorum