Reklam
Reklam
Reklam

GOLDEN RIVER BY CONTINENT COLLECTION ARNAVUTKÖY MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI !

Continent Worldwide Hotels, Türkiye içinde de hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Golden River by Continent Collection Arnavutköy’ün Resmi Açılışı Gerçekleşti.

GOLDEN RIVER BY CONTINENT COLLECTION ARNAVUTKÖY MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI !

Continent Worldwide Hotels, Türkiye içinde de hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Golden River by Continent Collection Arnavutköy’ün Resmi Açılışı Gerçekleşti.

GOLDEN RIVER BY CONTINENT COLLECTION ARNAVUTKÖY MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI !
13 Mart 2024 - 15:32

Continent Worldwide Hotels, Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden ve yurt dışında en hızlı büyüme ivmesine sahip olan otel markalarını bünyesinde bulunduruyor.

Aralık 2023 itibarı ile hizmete giren, Continent Worldwide Hotels ile imzalanan ‘Yönetim Anlaşması’ ile de gruba katılan ve bölgede kısa sürede başarılı bir ivme ile iyi doluluk oranlarına erişen,  Golden River by Continent Collection otel, 03 Mart 2024, Pazar günü, oldukça fazla bir ziyaretçi kalabalığının eşliğinde resmen açıldı.
 
Yatırımcı Fırat İnşaat’ın sahibi, Sayin İhsan Bayram ve ailesinin Almanya’daki Supermarket Zinciri, Kasap Dükkanları, ve Türk Restaurant’ı işlerini yöneten kardeşi Sayın Erol Bayram ve oğlu Adem Bayram’ın yurt dışından gelen ziyaretçilerini 3 gün boyunca ağırlayan otel, Arnavutköy belediye başkanı Sayın Ahmet Haşim Baltacı tarafından resmen açıldı. Açılışta Saadet Parti Arnavutköy Belediye Başkanı adayı Sayın Necati Çördükçü ve CHP Arnavutköy Belediye Başkanı adayı Sayın Tekin Aras da ziyaret etti.
 
“Yeni İstanbul Havalimanı'na sadece 5 km uzaklıkta stratejik bir konumda bulunan 4 yıldızlı Golden River by Continent Collection otel, özenle tasarlanmış 77 odasıyla, dünya mutfağından seçmeler ve kahvaltı büfesi veren ana restaurant’ı ve çeşitli ölçülerde hizmet veren toplantı odaları ile misafirlerin beğenisini şimdiden kazandı...” diyen Continent Worldwide Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan şöyle devam etti: “Arnavutköy’deki Golden River Hotel, Sayın İhsan Bayram’ın otel olarak ilk yatırımı ve ileriki dönemlerde, hem Ağrı’da ve hem de Almanya’da da toplamda üç yeni yatırımın da yine Golden River ismi ile, Continent Worldwide Hotels yönetiminde ‘by Continent Collection’  markamız ile açma yönünde mutabık kaldığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyorum.”
 
Yatırımcı kardeşler, Sayın İhsan Bayram ve Sayın Erol Bayram da, “İlk otelimizi, İstanbul’da yaptık. Oldukça uzun bir dönem, hiçbir kalite standartından ödün vermeyerek inşaa ettiğimiz otelimiz, Arnavutköy’de kısa sürede popularitesini kazandı. Goden River markasını büyütme arzumuz ve fikirlerimiz, Continent Worldwide Hotels’in ‘by Continent Collection’ desteği ve verdikleri hizmetler ile oldukça örtüşmekte. Kısa bir süre sonra, memleketimiz Ağrı’ya da bir otel yapmayı planlamaktayız. İleriki dönemlerde Golden River Hotel markasını da münferit bir marka olarak, Continent Worldwide Hotels çatısı altında franchise verilebilen bir marka haline getirmek ve hem yurt içi hem de yurt dışında büyütmeyi düşünmekteyiz” dediler. 
 
Continent Worldwide Hotels Ülke Operasyon ve Franchise Geliştirme Direktör’ü Kemal Karataş ise " Yurt dışında, özellikle, Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya'da operasyonlarımız oldukça hızlı ve başarılı şekilde devam etmekte. Avrupa’da ise Almanya’da görüşmelerine devam ettiğimiz otellerimiz var. Yatırımcılarımız Sayın İhsan Bayram ve Sayın Erol Bayram ile de yine Almanya’da ‘by Continent Collection’ markamızı, Golden River markası ile birlikte büyütmeye yönelik görüşmelerimiz devam etmekte” dedi ve devam etti, “Arnavutköy’de oldukça stratejik konumda bulunan Golden River by Continent Collection, şimdiden gayet olumlu tepkiler almakta. İstanbul’daki ilk ‘by Continent Collection’ markamızı taşıyan otel olma statüsünde de bulunan bu otel, çok yakın zamanda bölgenin bir numaralı oteli olmaya aday”
 
Continent Worldwide Hotels hakkında:
 
Continent Worldwide Hotels, 2003 senesinde kurulmuş; otel yönetimi, franchise ve danışmanlık üzerine faaliyet gösteren bir şirkettir. Bünyesinde farklı segment ve konseptlere hitap eden markalar (Continent Hotels & Resorts, AncyrA Hotels & Inns, Swiss Inn by Continent, Lofty Collection Hotels, JOMO Hotels, ZEEZ Hotels, “by Continent Collection”) barındırmaktadır.
 
Detay için:
ContinentWorldwide.com | ContinentManagement.com 
E-Posta: [email protected] 
©2022 Continent Worldwide Hotels - All rights reserved.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
  • Reklam