Seyahatlerinize Konfor ve Hız Katacak En Büyük Yardımcınız: Enterprise

Gerek iş seyahatleriniz gerekse sadece turizm amaçlı gezileriniz için, farklı bir şehir ya da ülkeye gitmek herkes için olduğu kadar sizin için de heyecan verici olabilir. Fakat, uçağınızdan indiğiniz andan itibaren başlayan “İstediğim yere nasıl gideceğim ve kime soracağım?” gibi düşünceler stres yaşamanıza sebep olabilir.

Seyahatlerinize Konfor ve Hız Katacak En Büyük Yardımcınız: Enterprise

Gerek iş seyahatleriniz gerekse sadece turizm amaçlı gezileriniz için, farklı bir şehir ya da ülkeye gitmek herkes için olduğu kadar sizin için de heyecan verici olabilir. Fakat, uçağınızdan indiğiniz andan itibaren başlayan “İstediğim yere nasıl gideceğim ve kime soracağım?” gibi düşünceler stres yaşamanıza sebep olabilir.

Seyahatlerinize Konfor ve Hız Katacak En Büyük Yardımcınız: Enterprise
09 Eylül 2020 - 09:57 - Güncelleme: 09 Eylül 2020 - 16:26

Gezinizde toplu taşıma aracı kullanmak ve güzergahlarını bilmediğiniz araçların nereye gittiğini öğrenmeye çalışmak, dilini bilmediğiniz ülkelerde yorucu ve yanlış anlaşılmalara müsait bir hal alabilir. Tatiliniz boyunca bütün rotalarınızda taksi kullanmanın bütçenize vereceği zararı düşünmek ise bir hayli can sıkıcı olacaktır. Böyle durumlarda size gereken tek şey; seyahatinizden aldığınız keyfi üst noktaya taşıyacak, kendinizi özel hissettirecek, kısıtlamalardan uzak özgürce seyahat etmenizi sağlayacak, modern navigasyon cihazlarına sahip yüzlerce araç seçeneğiyle gitmek istediğiniz yerlere kolayca ulaşmanızı sağlayacak bir rent a car şirketidir.

Enterprise; 1957’de ABD’de kurulduğundan beri, 85 ülkede 9 bin ofisiyle küresel olarak hizmet veren, yılların verdiği tecrübeyle size en iyi araç kiralama deneyimini sunacak olan, dünyanın en büyük araç kiralama şirketidir.

Araba Kiralama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç kiralamaya karar verdiğinizde, iş gezileriniz ve kişisel seyahatlerinizde sorun yaşamamak için şirket seçiminde oldukça araştırmacı ve titiz olmalısınız. En önemli konulardan biri, sigortadır. Aracınızı kiralarken sigorta kapsamını mutlaka ayrıntılı incelemeli ve sigorta kapsamını genişleten ek hizmetler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Yolculuğunuz esnasında karşılaşabileceğiniz her türlü riski göz önünde bulundurmalı, araç kiralama şirketinin sigorta kapsamını ve sözleşmesini detaylıca inceleyerek tüm kuralları bilmelisiniz.

Bir diğer kriter; sizin için en konforlu aracı seçerken, yolculuğunuzdaki kişi sayısına ve seyahat edeceğiniz bölgelerin kırsal ya da merkezi yerlerde oluşuna göre uygun aracı seçmelisiniz. Güvenilirliği ile tanınan, kullanıcı yorumları olumlu, ihtiyaçlarınıza göre en uygun aracı bütçenizi zorlamadan kiralayabileceğiniz bir araç kiralama şirketi bulmak her zaman kolay olmayabilir. İşte bu noktada Enterprise'a güvenebilirsiniz. Enterprise’ın size, kendinizi güvende hissetmeniz için çalışan deneyimli ekibi ve önemsediğiniz her konuya titizlikle yaklaşan şirket politikasıyla hayatınızın en sorunsuz ve en iyi araç kiralama tecrübesini yaşayabilirsiniz.

Enterprise’ta Nasıl Araç Kiralanır?

Aracınızı ister birçok şehirde bulunan Enterprise ofislerinden teslim alabilirsiniz. İsterseniz de online rezervasyon ile araç kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Kiralık araba için öncelikli şart tabii ki ehliyetinizin olmasıdır. Seçeceğiniz araç modeline göre ehliyet almanızın üzerinden 1 yıl, 2 yıl gibi belli bir zaman geçmiş olması beklenebilir. Araç kiralamanın minimum süresi 24 saattir. Enterprise’ta her model aracın günlük 400-500 kilometre arası bir sınırı bulunur. Bu sınırları aştığınız zaman kilometre başına aşım ücreti ödersiniz. Ayrıca seyahatiniz sırasında gerçekleşen trafik cezaları veya sürücü hatasından kaynaklanan kullanım masraflarını sözleşme ile kabul etmiş olursunuz.

Siz Aracı Değil Araç Sizi Beklesin!

Oto kiralama sürecinde gittiğiniz yerde araç kiraladığınızda, araç kiralama noktalarına kendi imkanlarınız ile ulaşmalı ya da aracınızın gelmesi için belirli bir süre beklemeniz gerekir. Enterprise, tüm kolaylıkların yanında online rezervasyon imkânı da sunar. Böylece rezervasyon yaptırdığınız araç belirttiğiniz yerde ve saatte sizi bekler. Havaalanına indiğiniz andan itibaren zaman kaybetmeden aracınıza ulaşabilirsiniz.

Enterprise Cazip Kampanyalarla Size En İyi Deneyimi Sunar

Enterprise işbirliği içinde olduğu birçok marka ile çeşitli kampanyalara imza atarak farklı zamanlarda sizlere uygun fiyata araç kiralama deneyimi sunar. Ayrıca bazı dönemlerde yararlanabileceğiniz indirimler sayesinde çok avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Kampanyaları ve indirimleri Enterprise’ın internet sitesinden takip edebilirsiniz. Enterprise yüzlerce araçtan oluşan filosu, Türkiye’de farklı şehirlerde bulunan 52 ofisi ve deneyimli çalışanlarıyla sizleri en memnun kalacağınız araç kiralama deneyiminize davet ediyor. Haydi bırakın unutamayacağınız seyahatlerinize Enterprise’ın da bir katkısı olsun; siz sadece geriye kalan zamanda bolca keyfini çıkartın.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum