Hamdi Ceylan'dan teşekkür açıklaması...

Başarılı bir seçim süreci geçiren ve bütünleştirici yaklaşımı ile gönüllerde taht kuran "Türsab Tek Yürek" organizasyonunun teknoloji, iletişim ve medya sorumlusu Hamdi Ceylan bir yazı ile seçim kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür etti.İşte Sayın Ceylan'ın teşekkür yazısı..

Hamdi Ceylan'dan teşekkür açıklaması...

Başarılı bir seçim süreci geçiren ve bütünleştirici yaklaşımı ile gönüllerde taht kuran "Türsab Tek Yürek" organizasyonunun teknoloji, iletişim ve medya sorumlusu Hamdi Ceylan bir yazı ile seçim kampanyasında emeği geçen herkese teşekkür etti.İşte Sayın Ceylan'ın teşekkür yazısı..

Hamdi Ceylan'dan teşekkür açıklaması...
03 Aralık 2019 - 14:00 - Güncelleme: 03 Aralık 2019 - 14:28

"Hepimizin bildiği üzere TÜRSAB’ın 24. Dönem hizmet yarışında sizlerle TEK YÜREK olarak, omuz omuza çalışma fırsatı bulmuş olmaktan dolayı öncelikle mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.

Sektörün içerisinde bulunan bir arkadaşınız olarak, TÜRSAB 24. Dönem Başkan Adayı Davut Günaydın’ın şahsıma duyduğu güven duygusuyla beni ekibine dahil etmek istemesinden duyduğum mutluluğu kelimelere sığdıramam. Bu süreçte sizinle birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyduğumu bilmenizi isterim Tek Yüreğin lideri başkanım.

Evet, bundan tam 5 ay önce hep birlikte “TEK YÜREK” diyerek, zorlu bir yolculuğa çıktık. Yolumuz uzun ve son derece meşakkatliydi. Ancak ne var ki bu zorlu yolun sonundaki ışığa olan inancımız tamdı. Sektörümüzün geleceği için bu yola gönül veren tüm dostlarım ve ekip arkadaşlarımın büyük özverisiyle gece gündüz demeden omuz omuza çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu vesileyle; bizlere her anlamda destek olup, yarattıkları sinerji ile gücümüze güç katan ekip arkadaşlarımıza şahsınızda teşekkürü bir borç bilirim. Sosyal medya ve dijital platformlarda yaptığı çalışmalarla bizleri en iyi şekilde temsil eden Dijital Ajansımız Veraconn’a göstermiş olduğu emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız, çok sağ olun.

Bunun yanı sıra çıktığımız bu yolda başından beri aldığım görevde bana desteklerini esirgemeyen değerli büyüklerim, arkadaşlarım ve meslektaşlarım Burak Tonbul, Hasan Erdem, Cüneyt Tansu Demir, Selami Haşimoğlu, Ekrem Usta, Salih Kutluoğlu, Ufuk Dereli, başta olmak üzere Aziz Ciga, Celal Usta, , Hamus Ertuğrul Doğanlılar, Kadir Genç, Ahmet Saral, Hasan Bayram, İshak Karadaş, Kerim Çavuşoğlu, Mustafa Yıldırım, Çağrı Bozok, Özgür Ayyıldız, Tolga Uymak, Tülay Salihoğlu, Ahmet Başol Haraç, Riza Gençay, Mustafa Yıldırım, Figen Akan,  Ahmet Fethi Bozcan, Bilgehan Sessizışık, Orhan Değirmenci, Yeşim Kıral, Cesur Akgün, Hüseyin Selami Çelebioğlu, Ertan Demirbaş, Mehmet Hikmet Selçuk, Engin Şahin, İpek Yiğit Türkkan, Sevinç Gökbel, Nejat Erbil Ağman, Veli Terzi, Gül Şan Gözütok, Burçin Ceylan Çoşkun, Salih Çoşkun, Veli Terzi, Erdal Çeri, Halil Bahşi, Özgür Ateş,  ve Zeliha Sözüşen’e ve almış olduğum görevde Türkiye’nin dört bir köşesinden  destek veren meslektaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Seçim süreci boyunca şirketimde yokluğumu hissettirmeyen değerli çalışma arkadaşlarımı da unutmadım elbette. Sizlerin sayesinde gözüm kesinlikle arkada kalmadı. Gösterdiğiniz tüm emek ve fedakârlıklardan dolayı sonsuz teşekkürler.

Ve son olarak da hayatımın gizli kahramanlarına teşekkür etmek isterim. Hayatımın ve çalışmalarımın her aşamasında desteklerini esirgemeyerek yanımda olan değerli eşim Tunay’a, gücüme güç katan sevgili kızım Mina’ya ve benim için her türlü fedakârlığa katlanan çok değerli Ayşe Melek ve Vacide anneme teşekkür ederim. 

24. Dönem hizmet yarışında bayrağı taşıyacak olan Firuz Bağlıkaya ve ekibini de ayrıca tebrik ederek, başarılar dilerim. 

Saygılarımla,
HAMDİ CEYLAN
"Türsab Tek Yürek" Teknoloji, İletişim ve Medya Sorumlusu"


YORUMLAR

  • 0 Yorum