"Sadece önlemleri uygulayan otellere gideceğiz"

DER Touristik 2020/21 kışına özel oteller, uçuşlar, olağanüstü cazip fiyatlar ve en yüksek güvenlik ve hijyen standartları ile hazırlanıyor.

"Sadece önlemleri uygulayan otellere gideceğiz"

DER Touristik 2020/21 kışına özel oteller, uçuşlar, olağanüstü cazip fiyatlar ve en yüksek güvenlik ve hijyen standartları ile hazırlanıyor.

17 Haziran 2020 - 10:09 - Güncelleme: 17 Haziran 2020 - 10:29
Reklam

Dertouristik kardeş markalarının portföyünü 2020/21 kışına kadar pek çok hedef alanda artıracak. Kayak tatilcileri için teklif önemli ölçüde genişletildi: Almanya ve Avusturya'daki kayak otellerinin kapasiteleri yüzde 30 artırıldı. İzlanda, Norveç, İsveç ve Finlandiya'daki yeni oteller ve turlar, kış tatilleri için halihazırda tamamlayıcı.

Meksika'da, Condor uçuşları için koşullar artırıldı ve sıcak nokta Tulum'daki teklif genişletildi. 
Küba'da, Cayo Cruz adası, kitle turizminden uzakta iki otel teklifi ile programa eklendi. Condor ile işbirliği içinde DER Touristik, Dominik Cumhuriyeti'nde Pazar günleri Frankfurt'tan Puerto Plata'ya, Perşembe günleri ise Santo Domingo ve Puerto Plata'ya kombine bir uçuş gerçekleştirecek.

Fas'taki teklif 12 oteli ve iki turu kapsayacak şekilde genişletildi. 
Mısır'da, kışın katalogda, sadece DER Touristik organizatörleri ile rezerve edilebilen Sentido Palm Royale Soma Koyu da dahil olmak üzere altı yeni otel bulunmaktadır. Dominik Cumhuriyeti'nde portföy, 16 yeni otelle genişletildi. 

DER Touristik Orta Avrupa CEO'su Dr. Ingo Burmester yaptığı açıklamada: "
Sadece katı gereklilikleri yerine getirebilen ve tüm önlemlerin sürekli olarak yürürlüğe girmesini garanti eden kontrol sistemlerini kullanan otellere gideceğiz.Yeni seyahat teklifimiz kış tatilleri için bir teşvik paketi.Mevcut yıllık programlarla birlikte, piyasada DER Touristik'in organizatörlerinin 50'den fazla kataloğu bulunmaktadır." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum