Yılın Franchise Oteli: Radisson Blu Hotel İstanbul

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli, bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde 2 yıl üst üste “Yılın Franchise Oteli” Ödülünü Aldı.

Yılın Franchise Oteli: Radisson Blu Hotel İstanbul

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli, bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde 2 yıl üst üste “Yılın Franchise Oteli” Ödülünü Aldı.

Yılın Franchise Oteli: Radisson Blu Hotel İstanbul
27 Kasım 2019 - 15:52

Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli bağlı olduğu Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölgesinde 2019 yılında da (EERUT) Yılın Franchise Oteli Ödülünü Aldı. 

18 - 20 Kasım 2019 tarihleri arasında Radisson Blu Hotel, Istanbul Tuzla’da yapılan Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye bölge Genel Müdürler toplantısına, COO ve Başkan Yardımcısı Chema Basterrechea, Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Başkan Yardımcısı Michel Stalport, Franchise Otelleri Başkan Yardımcısı Joep Peters, Radisson Otelleri Grubu’nun üst düzey yöneticileri ve otel genel müdürleri katıldı.  Bu üst düzey katılımlı toplantıda Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli, Yılın Franchise Oteli Ödülüne 2 yıl üst üste layık görüldü. 

Yıllık oda başına gelir büyümesi, doluluk performansı, rekabet seti içerisinde ki üstün başarısı, misafir memnuniyeti ve bu memnuniyette geçen seneye göre olan büyüme farkı gibi kriterlere göre yapılan değerlendirmeler ile belirlenen “Yılın Franchise Oteli” ödülünü, Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Başkan Yardımcısı Michel Stalport ve Franchise Otelleri Başkan Yardımcısı Joep Peters, Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli Genel Müdür’ü Ersin Durgun’a takdim etti.

Bu ödülü birlikte çalıştığı ekip arkadaşları adına alan Ersin Durgun, ödülü kendilerine layık gören Radisson Blu Oteller Grubu yetkililerine teşekkür etti ve ekibi ile gurur duyduğunu ve onlara da teşekkür ettiğini ifade etti.

Dilek Holding Turizm Grup Başkanı Serdar Alp Turan, İstanbul’da ki iki otellerinden birisi olan Radisson Blu Hotel, Istanbul Şişli’nin dışında, 2014 ve 2015 yıllarında bu ödülü alan diğer otelleri Radisson Blu Hotel, Istanbul Pera’yı da hatırlatarak, bu başarılarını tutkulu hizmet anlayışına bağladı.

Grubun 2010 yılından bu yana Turizm Grup Başkanlığını yapan Serdar Alp Turan, samimi, tutkulu ve yeniliklere açık hizmet anlayışının bu başarılarını daha da ileriye götüreceğine olan inancını tüm yöneticiler ile paylaştı. Birlikte çalıştığı Genel Müdür Ersin Durgun’a, otel satış performansından ötürü Genel Müdür Yardımcısı Arzu Turan’a ve tüm çalışma arkadaşlarına ayrıca teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum