CEO'lar mutfağa giriyor.İşte detaylar...

İş dünyasının profesyonelleri, “Ofisten Mutfağa” yemek yarışması ile mutfak mesaisine başlıyor.

CEO'lar mutfağa giriyor.İşte detaylar...

İş dünyasının profesyonelleri, “Ofisten Mutfağa” yemek yarışması ile mutfak mesaisine başlıyor.

CEO'lar mutfağa giriyor.İşte detaylar...
06 Aralık 2018 - 15:37
Reklam

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek iş dünyasındaki rekabeti yemek keyfine dönüştüren “Ofisten Mutfağa” yarışması için başvurular, 1 Nisan 2019 tarihine kadar basvuru@ofistenmutfaga.com adresinden yapılabilecek.

Türkiye’de şirket içi iletişime öncülük ederek, yeni bir boyut kazandıran “Ofisten Mutfağa” yarışması, çalışan motivasyonunu artırmayı, yaratıcı bir rekabet ortamında eğlenmeyi ve takım ruhunu yükseltmeyi hedefleyen tüm şirketlerin katılımına açık.

Bu yıl, yaratıcılık yarışacak

Her eleme turunda dört şirketin yarışacağı “4. Ofisten Mutfağa” yarışmasında; şirket ekiplerine verilen sürpriz bir kutudan çıkan malzemelerle yarışmacılar başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan menülerini hazırlayarak rakipleriyle yarışacaklar. Katılan firmaların oluşturduğu ekipler arasındaki eleme turları mekan ve takvimi 3 Nisan 2019 tarihinde açıklanacak.

Jüri tarafından belirlenen puanlama kriterlerine göre hazırlanacak puanlama sistemi üzerinden yarışma boyunca en yüksek puanı alan 4 şirket,  2019 Nisan sonundagerçekleşecek finalde yarışmaya hak kazanacaklar. Finalde yarışan ekipler ise 2019 Mayıs ayının ilk haftası gerçekleşecek törende ödüllerini alacaklar. 

Yarışmanın moderatörlüğünü, ünlü radyo-TV program yapımcısı ve sunucusu Doğan Aybay yapacak.

Bugüne kadar Pirelli, Nestle, Abbott, ING BANK, Turkcell, Ford, Microsoft, Doğuş Oto gibi farklı sektörlerden firmaların katıldığı “Ofisten Mutfağa” yarışmasında 2018’in birinci olan Flormar Pretty Chefs ekibi, Emirates katkılarıyla gurme gezginlerin gözdesi, alışverişin kalbi Dubai’de, Radisson Blu Hotel Dubai Waterfront’ta konaklayarak unutulmaz bir gurme deneyim yaşama şansına sahip oldu. 2019’da  “4.Ofisten Mutfağa” birincilerini ise yine eşsiz bir yurtdışı gurme seyahati bekliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum