Expedia'dan otellerin yeniden açılması için beş öneri

Expedia Group, otelcilik sektöründe uzun bir belirsizlik döneminin ardından turizmin canlanmasına hazırlanmaya yardımcı olmak için bir dizi öneri taslağı hazırladı. İşte otellerin yeniden açılması için beş öneri...

Expedia'dan otellerin yeniden açılması için beş öneri

Expedia Group, otelcilik sektöründe uzun bir belirsizlik döneminin ardından turizmin canlanmasına hazırlanmaya yardımcı olmak için bir dizi öneri taslağı hazırladı. İşte otellerin yeniden açılması için beş öneri...

Expedia'dan otellerin yeniden açılması için beş öneri
26 Nisan 2021 - 10:48 - Güncelleme: 26 Nisan 2021 - 10:50

Uluslararası seyahat kısıtlamalarının ne zaman kaldırılacağı belli olmasa da, gezginler tatillerini evlerine yakın geçirmenin yollarını arıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, dikkat edilmesi gereken önemli şey, seyahat etmeye çalıştıkları ve otellerin yeniden açılmasının yakında olduğu.Expedia Group, otelcilik sektöründe uzun bir belirsizlik döneminin ardından turizmin canlanmasına hazırlanmaya yardımcı olmak için bir dizi öneri taslağı hazırladı. İşte otellerin yeniden açılması için beş öneri...

Esneklik Sunun

Oteller yolcularda güven oluşturmaya yardımcı olmak ve maddi rahatlık sağlamak için, web sitelerinden ve reklam kampanyalarından, seyahat öncesinde ve sırasında gezginleri hedefleyen iletişimlere kadar tüm kanallarda esneklik politikalarını açıkça iletmeli.Bu, tam para iadeleri ve iptaller sunmayı veya rezervasyonlarda ve tarih değişikliklerinde esnekliği içerebilir.

Gezginlere güven verin

Otellerdeki sağlık ve dezenfeksiyon protokollerinin konuklara vurgulanmalı.Pandemiden sonra, gezginler güvenliği tasvir edebilecek konaklama yerleri arayacaklar.

İncelemeler Önemlidir

Çevrimiçi incelemeler, gezginlerin bilinçli kararlar vermesine olanak sağladı, ancak bunların gelecekteki seyahat planlamasında daha da önemli olması bekleniyor. 2020'de yayınlanan bir araştırmaya göre, tüm gezginlerin neredeyse% 75'i rezervasyon yapmadan önce yorumlara göz atıyor ve 'oda temizliği' ve 'otelin genel durumu' hakkındaki görüşlerin en etkili olduğunu düşünüyor.

Rekabette öne çıkın

Gezginler, salgın sonrası seyahatleri planlamak için otel web sitelerini (% 14 daha fazla), çevrimiçi seyahat acentelerini (% 24 daha fazla) ve reklamları (% 16 daha fazla) kontrol edecek. Bu anlamda, bu kanallarla ilgili görsel ve yazılı bilgiler gelecekte daha alakalı ve etkili olacaktır.

Seyahat talebi arttıkça, konaklama yerleri, işletmenin potansiyel misafirlerin arama veya rezervasyon sürecinde öne ve merkeze yerleştirilmesini sağlamak için çok kanallı pazarlama stratejileri uygulamalı ve bunu başarmak için pazarlama araçlarını incelemelidir.

Doğru Yolcu Profiline Odaklanın

Seyahat nedenleri ve tercihleri ​​yaşa ve bazen coğrafi konuma göre değişir. Konaklama yerleri, farklı nesilleri cezbeden özel teklifler ve promosyonlar tasarlamalıdır. Pandemi sırasında seyahat etmenin farklı nedenleri vardır, ancak asıl nedenler ortam değişikliği, aile ve arkadaşları ziyaret veya iş; ancak son dakika gezileri, özellikle genç gezginler arasında özellikle popüler olmaya devam ediyor ve bunun gelecekte bir trend olacağı öngörülüyor.

Ek olarak, genç nesillerin otel talebini pandemi öncesi seviyelere çekmesi beklenmektedir, bu nedenle konaklama yerleri kısa vadeli pazarlama stratejilerinin değerini hesaba katmalı ve diğer nesilleri hedefleyen daha uzun vadeli teklifler ve mesajlar tasarlamalıdır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum