Otellerin vazgeçilmezi: Fun@Sea

Müşterilerini mutlu edemeyen ve farklı eğlence seçenekleri sunamayan turizm tesisleri maalesef kaybediyor . Bu nedenle Turizm tesisleri eğlenceyi yüzer hale getirmek zorunda. Çünkü; tatilciler plajda, denizde yada gölde karada olduğundan daha çok zaman geçiriyor.

Otellerin vazgeçilmezi: Fun@Sea

Müşterilerini mutlu edemeyen ve farklı eğlence seçenekleri sunamayan turizm tesisleri maalesef kaybediyor . Bu nedenle Turizm tesisleri eğlenceyi yüzer hale getirmek zorunda. Çünkü; tatilciler plajda, denizde yada gölde karada olduğundan daha çok zaman geçiriyor.

Otellerin vazgeçilmezi: Fun@Sea
24 Ekim 2018 - 12:30 - Güncelleme: 24 Ekim 2018 - 14:25

Her ne kadar  tatilcilerin tercihlerinde konfor, lezzet kalitesi, kaliteli hizmet ve uygun fiyat gibi dinamikleri göz önüne aldığına inanılsada son dönemde yapılan araştırmalar tüketici eğilimlerinin eğlence yönünde evrildiğini  gösteriyor. Kısacası turistler artık eğlenebilecekleri  ve keyifli zaman geçirebilecekleri turizm tesislerini tercih etmekteler.

Plajlarda, denizde ve göllerde daha çok zaman geçiren tatilciler nedeni ile eğlence karadan denize taşınıyor.Bu durum Turizm tesislerinde yapısal değişikliklere neden oluyor.Bunun sonucu olarakta özellikle son yıllarda yüzer eğlence platformlarına olan gereksinimin giderek arttığı gözlemleniyor.

Tatilciler için bambaşka bir eğlence kültürü yaratan sistem otel misafirlerinin memnuniyetinde de olumlu rol oynuyor, otellerin repead guest portföyünün gelişmesini sağlıyor.

Yatırım maliyetleri açısından da son derece ucuz olan sistemin yatırım maliyeti iki sene içerisinde geri alınabiliyor.

Tüm deniz koşullarına uygun olarak tasarlanabilen platformlar ergonomik ve güvenli olması ile ön plana çıkıyor.

İşte bu nedenle, İşletmelerin vazgeçilmezi olmaya aday yüzer eğlence platformu konusunu siz değerli okuyucularımız için araştırdık.  

ESER Yüzer Yapılar, yüzer eğlence platformu üretimi ve kurulumu konusunda alanında lider, uygun maliyetli ve yüksek güvenlikli üretim yapan bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Firmanın  tamamen yerli ve milli yatırımı sonucu ürettiği Fun@Sea isimli ürünü turizm firmaları için büyük avantajlar sunuyor.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan bir kadro ile yüksek mühendislik ve güvenlik koşulları ile üretilen Fun@Sea, Ülkemiz turizminin önde gelen zincir markaların ilgisini çekiyor.

Müşterilerin talepleri doğrultusunda deniz ve göllere kurulabilen platform uygun maliyeti ile de turizm tesislerin öncelikli tercihleri arasına girmeye aday.

Fun@Sea ‘nin hem uygun maliyetli olması hemde yüksek güvenlik standartlarına sahip olması müşteri memnuniyetine yaptığı olumlu katkı ile harmanlanınca turizm tesisleri için vazgeçilmez bir hal alıyor.

ESER Yüzer Yapılar’ın garantisi altında olan Yüzer eğlence platformlarında daha sonra telebe göre revize yapılabilmekte.Kalite, sağlamlık ve yüksek güvenlik mottosu ile müşteri memnuniyetinden taviz vermeden çalışmalarını yürüten ESER Yüzer Yapılar, yüzer eğlence platformları üretimi ve kurulumu alanında Türkiye'nin ilk ve tek markası.

Sizde müşterilerinizin eğlence kalitesini yükseltmek, mutlu müşteriler yaratmak ve daha çok tercih edilerek doluluklarınızı ve gelirlerinizi yükseltmek istiyorsanız mutlaka Fun@Sea’yi tercih etmelisiniz..