Tekne kiralama hizmetleri hakkında her şey !

Türkiye, dünyanın en iyi mavi rotalarını bünyesinde barındıran bir cennet.Altın rengi kumsalları, cennetten farksız koyları ve turkuaz renkteki tertemiz denizi nedeni ile yerli ve yabancı turistlerin tekne kiralamaya olan ilgisi sürekli artıyor.

Tekne kiralama hizmetleri hakkında her şey !

Türkiye, dünyanın en iyi mavi rotalarını bünyesinde barındıran bir cennet.Altın rengi kumsalları, cennetten farksız koyları ve turkuaz renkteki tertemiz denizi nedeni ile yerli ve yabancı turistlerin tekne kiralamaya olan ilgisi sürekli artıyor.

Tekne kiralama hizmetleri hakkında her şey !
31 Mayıs 2020 - 10:29 - Güncelleme: 31 Mayıs 2020 - 11:02
Reklam

Özellikle Ege ve Akdeniz kıyıları tekne kiralayarak mavi tur yapmak isteyenler için en ideal rotalara sahip.Bilinen tatil anlayışının aksine tekne kiralayan tatilciler istedikleri yerde denize girebilmekte ve bir çok insanın ayak basamadığı tertemiz koyların keyfini çıkarabilmekteler.

Tekne kiralama hizmetleri konusunda “YACHT OF SUMMER” başarılı bir tekne kiralama firması olarak karşımıza çıkıyor.Dennis TOL tarafından hayata geçirilen bu projede Ege ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere ülkemiz denizlerinin eşsiz güzelliğini deneyimlemek isteyen yerli ve yabancı turistler için tekne kiralama hizmeti sunuluyor.

Tekne kirayalan tatilciler en güzel koyları görebilmekte, tertemiz plajlarda ve koylarda yüzebilmekte, balık tutabilmekte ve turkuaz denizin keyfini çıkarabilmekteler. Başarılı girişimci Dennis TOL tarafından Turizme kazandırılan YACHT OF SUMMER’da her bütçeye uygun konforlu ve modern tekneler kiralanabiliyor.

Tekne kiralama hizmeti, ailesi, arkadaşları veya akrabaları ile özel bir tatil geçirmek isteyen ve unutulmaz bir mavi yolculuk deneyimi gerçekleştirmek isteyenler için en ideal seçenek. Kaliteli hizmeti, her bütçeye uygun tekne seçenekleri ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile rakipleri arasında farklılaşan YACHT OF SUMMER, kısa zamanda en iyi tekne kiralama hizmeti sunan firmalar arasına girdi.Bugün firma tekne kiralamak isteyenlerin vazgeçilmez adresleri arasında.

Firma, her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli kadrosu ile müşterilerine 7 gün 24 saat kesintiz hizmet sunuyor.Müşterilerine özel rotalar hazırlayan firma aynı zamanda online güvenli rezervasyon sistemine sahip.

YACHT OF SUMMER kurucusu Dennis TOL açıklamasında: “ Tekne kiralama hizmeti profesyonellik isteyen bir iş.Her ne kadar bu alanda hizmet veren firmaların sayısı artsa da maalesef kaliteli hizmet sunan ve müşterisini anlayabilen işletme sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.Tekne kiralayan tatilci çok farklı.Özgürlük,doğa, rahatlık ve en önemlisi huzur istiyor.Bu kitleyi belli başlı programlara adapte edemezsiniz.Müşteriye özel programlar yapmalı onun istek ve arzularına uygun tekneler ile hizmet vermelisiniz.

Tekne kiralama hizmeti bünyesinde bir çok avantaj barındırıyor.Müşterilerimiz istedikleri plajda yada koyda denize girebilmekte, tabiatın ve doğanın keyfini çıkarabilmekteler.Hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı olarak yürütüyor, her bütçeye uygun çok geniş bir tekne portföyü ile tatilciler için profesyonel çözüm ortağı oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sizde sevdikleriniz ve misafirleriniz ile emsalsiz bir tekne kiralama deneyimi yaşamak, Ege ve Akdeniz’in engin maviliğinin ve yeşilinin keyfini doyasıya çıkarmak ve tatilinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, 0 532 442 28 87’i arayarak tekne kiralayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum